Staňte se soběstačnými s tažným zařízením

Staňte se soběstačnými s tažným zařízením

Nic jiného nepotřebujete

Vlastník tažného zařízení má k dispozici vše, co potřebuje, docela obyčejný homologovaný kulový čep poslouží jako spojnice vašeho vozu s karavanem, přívěsným vozíkem, nástavbou pro přepravu jízdních kol, přívěsem pro přepravu koní, zkrátka můžete s vaším vozem klidně parkovat v garáži, kde jste dosud zvyklí, a nic se pro vás nemění, protože si jakékoli připojitelné zařízení můžete pronajmout. Nemusíte vlastnit vozík pro převážení stavebního materiálu, ochotně vám jej zapůjčí v hobby marketech, čehož lze využít pro odvoz zde nakoupeného stavebního sortimentu. Podobné je to i s karavany, s nimiž se chystáte na dovolenou, je totiž zbytečné karavan vlastnit a starat se o něj v rámci údržby, pokud s ním vycestujete jen párkrát do roka.

Škoda Octavia

Jste soběstační a operativní

Doposud jsme tu hovořili pouze na teoretické bázi, která je obsahově velmi stručná a jednoduchá, ale jakmile dojde k pomyslnému „lámání chleba“, to podstatné, co tažná zařízení poskytují, je volnost, soběstačnost, nezávislost a operabilita. Máte kupříkladu v pátek odpoledne konečně čas a náladu odvézt na chalupu starý divan a koberec, které vám ve sklepě městského bytu jen překáží, a na chatě je využijete. Zajedete do hobby marketu, vypůjčíte za pár stovek vozík na celý víkend, naložíte nábytek a za hodinu jste na chalupě. Cestou se stavíte u pumpy pro bagetu a minerálku a co víc vám schází? Umíte si představit žádat někoho, aby vám divan s kobercem odvezl zrovna teď, kdy se vám chce na chatě trávit víkend?

bílá Octavia

Operabilita a soběstačnost vám bude vyhovovat i v jiných situacích, kdy se tažné zařízení na Octavii může hodit, např. při cestování na dovolenou s obytným přívěsem, při nakupování velkých spotřebičů a stavebnin, při vyklízení a stěhování bytů anebo při převozu sportovního a strojního vybavení, jako jsou bicykly, kánoe a kajaky, nafukovací rafty, motokrosové motocykly, zahradní technika atp.

Nic jiného nepotřebujete Vlastník tažného zařízení má k dispozici vše, co potřebuje, docela obyčejný homologovaný kulový čep poslouží jako spojnice vašeho vozu s karavanem, přívěsným vozíkem, nástavbou pro přepravu jízdních kol, přívěsem pro přepravu koní, zkrátka můžete s vaším vozem klidně parkovat v garáži, kde jste dosud zvyklí, a nic se pro vás nemění, protože…