Potřebujete nový pokoj pro děti?

Potřebujete nový pokoj pro děti?

Při stavbě nebo rekonstrukci je velmi důležité spolupracovat s odborníky. Lidé, kteří stavebnictví nerozumí, mohou přehlédnout důležité skutečnosti, a v konečném důsledku mohou přijít o peníze, protože napáchané škody bude třeba nějak opravit. Nejde jen http://www.skoda-auto.cz/modely/octavia/octavia-combi/octavia-combi-prakticnost o vzhled domu či bytu, ale hlavně o jeho praktičnost a o rozmístění důležitých rozvodů. Jaké rozvody je třeba brát v potaz?

architekt u domu

– Elektřina – pokud nebudete vědět, kudy vede elektřina, může se stát, že se trefíte při vrtání poličky zrovna do místa, kde rozvod vede.

– Odpady – při umisťování umyvadel, toalet, sprch, van a dřezů je potřeba myslet na sklon trubek, přívod vody, zkrátka na vše, co má vliv na odpady a vodu.

– Plyn – je extrémně důležité počítat s plynovými trubkami, protože jejich poškození může způsobit výbuch.

Toto jsou základní věci, které mají lidé ve zvyku přehlížet, či jim nevěnovat dostatečnou pozornost. Někteří lidé si totiž myslí, že navrhnout si obývací pokoj nebo koupelnu není nic těžkého. Co se týče vzhledu – je to určitě tak. Ale rozmístění zařízení už tak snadné není. My skloubíme design s praktičností. Zabýváme se mimo jiné i návrhy dětských pokojů https://bydesign.cz/cat/detske. Vždy pracujeme s prostorem, který je nám k dispozici, a nikdy nenavrhneme nic bez toho, aniž bychom daný objekt neviděly na vlastní oči. Návrhy od stolu od nás nedostanete.

dětský pokoj

Chcete mít jistotu, že je vše v pořádku?
Rádi vám navrhneme funkční a praktický dětský pokojíček, ve kterém se vaše děti budou cítit skvěle. Díky spolupráci s truhláři vám můžeme pokojíček i předat kompletně hotový včetně nábytku. Nemusíte se trápit s návrhy sami, na vymyšlení funkčních řešení jsme tady my. Všechno samozřejmě probíhá metodou konzultací s klienty, takže nemusíte mít strach, že bychom udělali cokoliv bez vašeho svolení. Před započetím prací vám ukážeme vizualizace, ze který si vyberete tu nejlepší. Prohlédněte si hotové návrhy, a vložte váš domov do našich rukou.

Při stavbě nebo rekonstrukci je velmi důležité spolupracovat s odborníky. Lidé, kteří stavebnictví nerozumí, mohou přehlédnout důležité skutečnosti, a v konečném důsledku mohou přijít o peníze, protože napáchané škody bude třeba nějak opravit. Nejde jen http://www.skoda-auto.cz/modely/octavia/octavia-combi/octavia-combi-prakticnost o vzhled domu či bytu, ale hlavně o jeho praktičnost a o rozmístění důležitých rozvodů. Jaké rozvody je třeba…