Připravte se na zimu kvalitním oblečením

Připravte se na zimu kvalitním oblečením

Při vykonávání zimních sportů, které jsou stále na vyšší úrovni, i pro obyčejné smrtelníky, jsou kladeny velké požadavky na kvalitní oblečení, aby bylo nepromokavé, prodyšné, navíc aby hřálo. Pokud patříte i vy mezi vášnivé lyžaře, běžkaře nebo rádi chodíte na dlouhé procházky či túry a nenecháte se zahnat do kouta nepřízní počasí, protože na vrcholcích hor může zrovna krásně svítit sluníčko, i když to tak třeba dole v údolí nevypadá, měli byste se pomalu začít vybavovat na nadcházející zimu. Navíc, když je docela dost možné, že takové oblečení oblečete i v prostředí vašeho domova, vzhledem k tomu, že ceny za energie porostou.

merino

V případě, že chcete dát vašemu starému oblečení sbohem, třeba proto, že už vám není, co se týče velikostí, nebo proto, že prostě už dosloužilo, stálo by asi určitě za to, trochu nahlédnout pod pokličku kvalitním výrobcům a materiálům, ze kterých jsou tyto kousky oblečení vyrobeny. Znáte například merino vlnu? Skvělá věc, protože nekouše jako klasická vlna, má ale tu skvělou vlastnost, že dokáže odvést pot, ale zároveň zahřát kůži, i když je materiál vlhký. A co asi oceníme nejvíce – při zapocení nesmrdí.

svetr

Od koho jiného si koupit kvalitní zimní oblečení, než od norských výrobců, kteří mají v tomto ohledu opravdu co nabídnout, protože přece jenom je v jejich podmínkách zima poněkud delší a především tužší. Firma, která vyrábí vlněné termoprádlo už od samého devatenáctého století a která vás v tomto ohledu mile překvapí, je firma Devold C-store.cz. Znáte je? Tak dlouhá tradice výroby zaručuje to, že od nich můžete zakoupit opravdu kvalitní výrobky, ať už svrchní, tak spodní oblečení.

Sáhněte po materiálu merino, který nemusíte tak často prát, jak jsme psali výše, nezapáchá, a navíc stačí ho pořádně vyvětrat a zase se oddat zimním radovánkám, kterých jste příznivci.

Při vykonávání zimních sportů, které jsou stále na vyšší úrovni, i pro obyčejné smrtelníky, jsou kladeny velké požadavky na kvalitní oblečení, aby bylo nepromokavé, prodyšné, navíc aby hřálo. Pokud patříte i vy mezi vášnivé lyžaře, běžkaře nebo rádi chodíte na dlouhé procházky či túry a nenecháte se zahnat do kouta nepřízní počasí, protože na vrcholcích…