Proč jsou herci tak krásní?

Proč jsou herci tak krásní?

My jako lidé se rádi díváme na televizi, protože tam vidíme naše oblíbené tváře ve filmech a seriálech a zapomeneme na naše vlastní starosti a problémy, které nás trápí, vypneme mozek a soustředíme se jen na tu televizi a prožíváme životy hlavních hrdinů, jako bychom tam žili s nimi v tom daném filmu či seriálu. Máme to rádi, protože vypneme na chvíli a je to takové osvobození od našeho reálného světa plného starostí a problémů. Máme tolik problémů, že přímo vyhledáváme seriály a filmy proto, abychom se od nich mohli osvobodit. Proto hodně lidí sleduje i reality show, protože se v nich většinou vyskytují lidé, kteří mají dost svých problémů a jsou horší než my, proto se na to lidé dívají s otevřenou pusou, protože lidi vždy bavilo jakékoliv drama a trochu vybočení z jejich životů.

herec

To je důvod, proč lidé tak hltají reality show. Je to normální, že je to baví a musíme počítat s tím, že je to také bavit i nadále bude. A nemluvíme o nich, ale vlastně mluvíme o nás všech, protože není snad ani jeden člověk, který by se nikdy nepodíval na reality show. Zpět ale k filmům a seriálům. Díváme se na ně proto, abychom utekli od reality, to už jsme zmínili.

krásný úsměv

Ale hodně lidí se na filmy a seriály dívá i proto, že v nich hrají jejich oblíbení herci. Herce si oblíbili třeba proto, že jsou to dobré osobnosti, velmi vtipné a laskavé, nebo také proto, že ve filmu, který viděli, měli tito herci dobrou roli a přišli jim sympatičtí. Hodně lidí si však oblíbené herce nebo herečky vybírá podle toho, jak vypadají. Pokud je někdo hezký, sexy a pohledný, hodně lidí ho bude mít rádo, a tak je jasné, podle čeho si většinou vybírají lidé své oblíbené herce, většinou to opravdu bývá podle vzhledu nebo právě podle role. Proč jsou herci tak pohlední? No, protože mají peníze na to být pohledný. Všechno se dá koupit – vlasy, zuby, úpravu pleti či různé plastické operace. A to je velmi jednoduché.

My jako lidé se rádi díváme na televizi, protože tam vidíme naše oblíbené tváře ve filmech a seriálech a zapomeneme na naše vlastní starosti a problémy, které nás trápí, vypneme mozek a soustředíme se jen na tu televizi a prožíváme životy hlavních hrdinů, jako bychom tam žili s nimi v tom daném filmu či seriálu. Máme to…