Důvod, proč se možná vaše žena o sebe nestará

Důvod, proč se možná vaše žena o sebe nestará

Krása je velmi subjektivní, ovšem jedno měřítko krásy je stejné pro všechny lidi. Tím je čistota a péče o svůj zevnějšek. Asi byste se hodně divili, kdybyste zjistili, kolik lidí o sebe nedbá a nepečuje. Kdo si myslí, že jde o smutnou výsadu mužů, spletl by se. Je čím dál větší počet žen, které se o sebe nestarají. Je to smutné, protože od žen se tak nějak očekává, že budou upravené. Nemusí být neustále v šatech, v botách s podpatky a s dokonalým make-upem, ale klasická péče by měla být naprostým základem.

nalíčená žena

Dalo by se říct, že je mnoho žen, které o sebe nedbají, a jejich rezignace nastala s novou rolí v jejich životě. Tímto milníkem je většinou mateřství. Když si prohlédnete ženy na mateřské, najdete mezi nimi mnoho těch, které se o sebe zcela přestaly starat. Ano, můžete namítnout, že péče o miminko je vždy priorita, a ženě tak leckdy nezbývá čas na sebe. Ale ruku na srdce – opravdu dítě ječí 24 hodin a vyžaduje neustálou péči, že během celých 24 hodin nemá žena 10 minut čas na sprchu a základní hygienu?

Řeč není opravdu jen o make-upu, ale o naprostém základu. Mnoho mužů si stěžuje, že jejich ženy se dokonce přestaly sprchovat, chodí ve vytahaném špinavém oblečení, některé si dokonce ani nečistí zuby. Pokud muži o něčem takovém ví, že ze strany jejich partnerky dochází k naprosté ignoraci hygieny a péče o sebe, prostě se o dítě postarejte sami, a pošlete partnerku do vany, na kosmetiku, ke kadeřnici, zkrátka kamkoliv. Problém může opravdu být v tom, že jsou na všechno samy a prostě na zbytek rezignují.

špinavá žena

Zanedbaná neupravená žena je právě pánové vaše vizitka, protože lze předpokládat, že žena je doma na všechno sama. Po neustálém kolotoči doma už opravdu může docházet k tomu, že na parádu čas a energie nezbývá, byť je to jakkoliv smutné. Pokud nic nezabírá, možná je problém hlubší, a stálo by za to jej probrat u odborníka.

Krása je velmi subjektivní, ovšem jedno měřítko krásy je stejné pro všechny lidi. Tím je čistota a péče o svůj zevnějšek. Asi byste se hodně divili, kdybyste zjistili, kolik lidí o sebe nedbá a nepečuje. Kdo si myslí, že jde o smutnou výsadu mužů, spletl by se. Je čím dál větší počet žen, které se…