Průzračně čistá voda bez starostí

Nezařazené

Průzračně čistá voda bez starostí

Snem každého majitele koupacího zařízení je udržet dokonale průzračně čistou vodu vhodnou ke koupání po celou koupací sezónu a to bez velké námahy. Toho můžete dosáhnout v případě, že je Váš bazén vybaven filtrací, na kterou se můžete stoprocentně spolehnout, a pokud používáte správný filtrační materiál. Zeolit Chlorito.cz je právě takovým filtračním materiálem, na který se můžete vždy stoprocentně spolehnout, že zadrží všechny nečistoty a už je nepustí zpátky do bazénové vody.

bazén u domu

Jak jste již jistě pochopili, zeolit je sorpčním materiálem určeným právě pro pískové bazénové filtrace. Jde o materiál lehce nazelenalé barvy, který je k dostání ve dvou různých zrnitostech a lze jej využít i jiným způsobem než jen pro filtraci v bazénu. Každopádně je spolehlivější než běž filtrační písek a zajistí Vám dokonale čistou a průzračnou vodu ve Vašem koupání. Ovšem tak jako filtrační písek je nutné jej pravidelně měnit, protože i hrany jeho zrníček se časem ohlazují a mohou přestat zachytávat nečistoty a tomu musíte předejít jeho pravidelnou výměnou. Samozřejmě, že čistá bazénová voda nezávisí pouze na odstraňování mechanických nečistot.

skok dobazénu

K udržení bazénové vody ve vysoké kvalitě je nutné provádět pravidelnou kontrolu za pomocí testeru a dodávat do vody všechny potřebné přípravky bazénové chemie, jako je v prvé řadě dostatek chloru a pak také udržet PH vody v rovnováze. Tyto základní dva faktory, tedy obsah aktivního chloru ve vodě a PH vody jsou tím nejdůležitějším ukazatelem kvality vody. Nezapomínejte také na preventivní přidávání přípravku proti řasám a změkčovače, v případě, že máte tvrdou vodu. Pokud se o bazénové zařízení budete opravdu dobře starat po celou koupací sezónu, a dodávat do vody dostatek kvalitních a spolehlivých přípravků bazénové chemie, tak si jistě svého koupání budete moci užívat po dlouhá léta bez zbytečných starostí.

Snem každého majitele koupacího zařízení je udržet dokonale průzračně čistou vodu vhodnou ke koupání po celou koupací sezónu a to bez velké námahy. Toho můžete dosáhnout v případě, že je Váš bazén vybaven filtrací, na kterou se můžete stoprocentně spolehnout, a pokud používáte správný filtrační materiál. Zeolit Chlorito.cz je právě takovým filtračním materiálem, na který…