Pohodlný vak

Pohodlný vak

Mám hodně ráda pohodlí, takže nedám dopustit na nějaké pohodlné sedačky anebo křesla. Pamatuji si, jak můj děda měl vždycky doma v kuchyni u kamen ušák. A ušák jistě znáte. Je to takové houpací křeslo, které je velmi pohodlné a má vysokou opěrku, takže v něm skoro můžete taky usnout. V pozdějších letech děda už v ušáku právě celý den prospal. A nám to nevadilo, děda byl hodně unavený a nemocný, tak si hověl v ušáku u kamen, kde mu bylo nejlépe a hlavně teplo. Musím říct, že ušák mu sloužil opravdu dlouhý čas. Já jsem se v něm taky občas houpala a musím říct, že to velmi pohodlné.

Křeslo nebo vak?

Ale dnešní době jsou ale další moderní věci, které taky využijete a jsou taky velmi pohodlné. Například třeba sedací vak. O sedacím vaku jsem se poprvé dozvěděla asi o čtyři roky předtím. A taky musím říct, že ze začátku se mi to vůbec nelíbilo. Vždyť co by s tím doma dělala? Mě to přišlo jako hromada oblečení, která potřebuje uklidit. Jenomže jsem si potom sedací vak oblíbila, když jsem ho viděla v jednom obchodě, kde byl na zkoušku.

Miluji pohodlné sezení.

Tak jsem si na něj zkusila sednout a musím říct, že jsem pocítila neuvěřitelný pocit pohodlí. Sedací vak jsem si v ten moment v obchodě zamilovala, tak jsem si řekla, že si ho taky musím pořídit. Za týden jsem ho měla konečně doma. Pořídila jsem si takový krásný žlutý, který mi ladí k koberci. A jsem ráda, že sedací vak mám, protože opravdu je perfektní a skvěle se v něm relaxuje. A opravdu každý den v něm čtu knihu anebo si vychutnávám horkou kávu nebo horký čaj. A vy taky máte doma sedací vak? Nebo dáváte přednost jenom klasice, jako je například sedačka, sofa nebo křeslo? Já taky taková byla, ale řekla jsem si, že je taky čas na modernizaci interiéru. A navíc nejvíce sedací vaky ocení děti. Třeba můj syn je z toho jako u vytržení a občas tam dokonce i usne, jak je vak pohodlný. Doporučuji vám ho.

Mám hodně ráda pohodlí, takže nedám dopustit na nějaké pohodlné sedačky anebo křesla. Pamatuji si, jak můj děda měl vždycky doma v kuchyni u kamen ušák. A ušák jistě znáte. Je to takové houpací křeslo, které je velmi pohodlné a má vysokou opěrku, takže v něm skoro můžete taky usnout. V pozdějších letech děda už…