Domek pro děti

Domek pro děti

Když se mi narodilo dítě, tak jsem si říkala, že pro něj budu chtít to nejlepší. A to bylo moje jediné vytoužené dítě. Protože si pamatuji, jak mi moji lékaři říkali, že já nebudu mít moc děti. A když mi tohle lékaři řekli včetně mé gynekoložky, tak jsem byla naprosto v šoku. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. A tak je to dopadlo tak, že se se mnou můj přítel rozešel. Naštěstí ale po dvou letech jsem si našla jiného přítele, se kterým mám krásného syna. A protože je syn opravdu vymodlený a vytoužený, tak jsem pro něj chtěla to nejlepší a chtěla jsem pro něj udělat úplně všechno, co by si syn chtěl.

Děti si rády hrají venku.

Proto měl taky krásný pokojíček plný hraček. A potom když byl syn větší, tak samozřejmě nechybělo taky dětské hřiště anebo dětský zahradní domek. Líbí se mi, když si může dovádět venku s kamarády. A proto třeba například houpačka nebo skluzavka anebo dětský zahradní domek je pro dítě na zahradu právě to nejlepší. Navíc my máme taky velkou zahradu, kde je hodně zeleně a taky máme hodně okrasných květin a keřů.

Hřiště je pro děti ideální.

Takže abychom zaplnili ještě volné místo na zahradě, pořídili jsme opravdu velký zahradní domek pro děti. Jsem ráda, že to syn hodně využívá. Synovi jsou teprve čtyři roky a musím říct, že si umí taky vyhrát sám. Syn má navíc taky dvě malé kočičky a jednoho malého pejska, se kterými si taky velmi rád hraje. A i jeho zvířecí kamarádi taky se synem hodně často chodí do zahradního dětského domku. Myslím si, že dětský zahradní domek byl opravdu nejlepší věc, kterou jsme synovi na zahradu mohli koupit, protože syn tento zahradní domeček opravdu využívá každý den. A je jedno, jestli je zima anebo teplo. Navíc syn má rád domečky obecně, doma má ještě takové malé týpí, kde taky byl moc rád. Z toho ale už vyrostl a zničil ho, takže pak byla jasná volba na dětský zahradní domek.

Když se mi narodilo dítě, tak jsem si říkala, že pro něj budu chtít to nejlepší. A to bylo moje jediné vytoužené dítě. Protože si pamatuji, jak mi moji lékaři říkali, že já nebudu mít moc děti. A když mi tohle lékaři řekli včetně mé gynekoložky, tak jsem byla naprosto v šoku. Vůbec jsem nevěděla,…