Nakupování módy

Nakupování módy

Vždycky mě hodně bavila móda. Nedokázala jsem si představit, že by nebyl nějaký týden, abych si na sebe něco pěkného nekoupila. Musím se přiznat, že jsem byla na nakupování módy asi hodně závislá. Dokonce to dopadlo tak, že jsem skončila zadlužená. Můj přítel se se mnou kvůli tomu rozešel a moje maminka mě profackovala. Já se nedivím, bylo mi devatenáct let a už jsem byla zadlužena asi na šedesát anebo sedmdesát tisíc korun. A to pouze svojí hloupostí. Já jsem ještě stále žila u rodičů, takže nebyl problém, aby mi nějakou půjčku dali. A když jsem nemusela platit nájem, tak to nebylo nic složitého. Jenomže já jsem ty půjčené peníze utrácela za opravdové blbosti. Byla jsem schopná si koupit za den třeba oblečení za deset tisíc korun. Jenže já módní kousky miluji! Já vím, že je to velmi nezodpovědné a je to taky sobecké vůči mým rodičům a partnerovi.

Modeling jsem taky chtěla dělat.

Právě kvůli tomuto jsem ztratila svého partnera. A ze začátku jsem byla opravdu naštvaná a vyčítala jsem partnerovi, že nechápe, že se chci líbit a že mám módu moc ráda. Jenomže můj partner mi stále dokola říkal, že ho to těší, ale že jsem pro něj krásná i tak. A dokonce pak se mnou už odmítal taky chodit nakupovat. A já se mu nedivím.

Ráda se líbím.

Protože jsem po něm vždycky chtěla, aby mi nosil do kabinky různé módní doplňky a oblečení. On to ze začátku samozřejmě dělal a asi ho to i bavilo. Čerstvá zamilovanost dělá své, jenomže potom zjistil, že to se svým nakupováním asi opravdu moc přeháním. Takže se se mnou po půlroce vztahu rozešel. Chápu to. A myslím si, že už to do kupy nedáme, protože přítel už má novou přítelkyni. Já sice chápu, že jsem na módě a utrácení závislá, ale věřte mi, že si nemohu pomoct. Zkouším to dělat tak, že nechodím do obchodů, jenomže ono je tak prima nakupovat taky online! Máma mi už doporučila psychologa a já toho možná využiji.

Vždycky mě hodně bavila móda. Nedokázala jsem si představit, že by nebyl nějaký týden, abych si na sebe něco pěkného nekoupila. Musím se přiznat, že jsem byla na nakupování módy asi hodně závislá. Dokonce to dopadlo tak, že jsem skončila zadlužená. Můj přítel se se mnou kvůli tomu rozešel a moje maminka mě profackovala. Já…