I v deštivém počasí můžete být skvěle oblečená – Udržte nohy v suchu a nazujte holínky!

I v deštivém počasí můžete být skvěle oblečená – Udržte nohy v suchu a nazujte holínky!

Deštivé počasí může být nepříjemné, zejména pokud potřebujete chodit po městě nebo trávíte čas často venku. S vhodným oblečením a obutím to zvládnete. 

I v deštivém počasí můžete být skvěle oblečená – Udržte nohy v suchu a nazujte holínky! 

Letošní podzim je na srážky hodně bohatý a prší nám téměř pořád. Sice to znamená, že konečně rostou houby, ale během každodenním povinností se nám to nemusí úplně líbit. Jistě i vy řešíte, co si obléknout na cestu do práce nebo na pochůzky po městě, když neustále prší. Nabízejí se gumáky, které jsme zvyklí obouvat právě na ty houby, ale moderní holínky si můžete klidně vzít i do práce nebo do města. Dají se skvěle kombinovat a nohy vám zaručeně udrží v suchu. Co k nim? 

podzimní listí

Nebojte se obout holínky 

Klasické gumáky všichni pamatujeme zejména z dětství, kdy jsme si je museli obouvat na cestu do školky, ven ale třeba i na procházku po lese. Dnes doma gumáky často máme také, ale nosíme je zase jen na zahradu, nebo když si vyjdeme do lesa na houby. To je ale věčná škoda. Dnes totiž gumáky nejsou jen tou nepohodlnou těžkou obuví do deště, jsou velmi stylové a poslouží mnohem lépe, než bychom asi čekali. Zejména dámy mohou holínky obouvat i k sukním či šatům, k delším kabátků, ke kalhotám i legínám. I když stylové holínky už nejsou záležitostí jen pro dámy, vyrábí se i pro pány, kdy holínky ke kotníkům vypadají úplně stejně stylově. 

žena s deštníkem

Nebojte se ani barev 

Holínky mohou být až ke kolenům, moderní holínky jsou avšak kotníkové a vypadají dost podobně jako kozačky. Ovšem hlavní je to, že jsou nepromokavé a nohy udržují v teple i v suchu. A jsou taky velmi módní. Nemusíte se bát ani barev, moderní holínky pořídíte v nejrůznějších odstínech barev, ale pokud je budete chtít různě kombinovat, je lepší volit tlumenější barvy, které se pak hodí ke všemu. Barvičky se ale můžete i tak dopřát, pokud zvolíte holínky s barevnou podrážkou. 

Když k tomu přidáte ještě pěkný deštník nebo nepromokavou bundu či pláštěnku, ani déšť vás už nezastaví a nepřekvapí. Podzim si tak můžete užít naplno. 

Deštivé počasí může být nepříjemné, zejména pokud potřebujete chodit po městě nebo trávíte čas často venku. S vhodným oblečením a obutím to zvládnete.  I v deštivém počasí můžete být skvěle oblečená – Udržte nohy v suchu a nazujte holínky!  Letošní podzim je na srážky hodně bohatý a prší nám téměř pořád. Sice to znamená, že…