Kola na auto

Nezařazené

Kola na auto

Hliníkový typ

Automobil má spoustu součástek, přičemž řada z nich je zcela nepostradatelných, protože jinak nefungovala správně. My se však nyní budeme zabývat disky. Již od výroby si většinou můžeme vybrat, jaké na voze chceme mít. Hezké hliníkové jsou za příplatek ale na druhou stranu díky nim může vůz vypadat o dost lépe, takže nákup na smysl. Přeci chceme, aby se nám náš vlastní automobil líbil.

hliníková kola

Jestliže jste jej koupili již po někom, tak není problém elektrony dokoupit. Je potřeba podívat se do velkého technického průkazu, abyste věděli, jaká kola můžete na daný vůz použít. Jsou zapsat i jiná, akorát musíme mít ke kolům typový list, jet na STK a teprve potom na dopravní inspektorát. Mít jiný typ zapsaný je opravdu třeba, jinak kromě neúspěšné pravidelné STK můžete mít problémy s policií. Samozřejmě na disk je potřeba vhodné obutí, aby prospělo jízdním vlastnostem vozidla. Samozřejmě je potřeba kontrolovat hloubku vzorku a tlak.

Poškození

Muže se nám stát, že si třeba při parkování odřeme disk, což je rozhodně škoda, protože zblízka jde tohle poškození poznat. Zejména u kol, která nás stála dost peněz je nám to dost líto. Kola zase můžou být jako nová, protože oprava disků Renovace-disku se o ně postará. Zabývají se všemi možnými materiály a opravami, takže zkušenosti mají bohaté a dokážou si poradit s kdečím. Jestliže je třeba kolo po nehodě, tak může potřebovat vyrovnat.

pochroumané kolo

Tato práce musí být provedena samozřejmě pečlivě, aby bylo dosaženo správné geometrie, jinak by dělalo neplechu typu poskakování, vibrace a podobně. Jestliže se jedná o nějaké poškrábání, tak nejprve použijí pískování, které se spolehlivě zbaví starého naneseného povrchu. Následně disk nalakují a je hotovo. Na výběr je ze spousty barev, takže kola můžou vypadat jako předtím, nebo není problém nechat si nalakovat všechna čtyři jinou barvou a tím změnit vzhled vozu, což je oproti sérii zase něco originálního.

Hliníkový typ Automobil má spoustu součástek, přičemž řada z nich je zcela nepostradatelných, protože jinak nefungovala správně. My se však nyní budeme zabývat disky. Již od výroby si většinou můžeme vybrat, jaké na voze chceme mít. Hezké hliníkové jsou za příplatek ale na druhou stranu díky nim může vůz vypadat o dost lépe, takže nákup…