Stylové kalhotky i pro menstruaci

Nezařazené

Stylové kalhotky i pro menstruaci

Dnes existuje celá řada menstruačních pomůcek, které pomáhají ženy chránit v tomto období před znečištěním prádla a oblečení. Mnoho žen upřednostňuje tampony nebo vložky, protože jsou snadno dostupné, a zdají se být levné. Pokud si koupíte balíček těchto pomůcek, většinou stojí v průměru 100 Kč, záleží samozřejmě na kvalitě. Jedno ale mají společné – jsou jednorázové, zatěžují velkou měrou životní prostředí, a mohou být škodlivé pro lidské tělo. Řada z nich je totiž bělená chlorem a pouští vlákna, ze kterých jsou vyrobeny.

žena v kalhotkách

Jaká je náhrada?
Dnes je na trhu spousta náhradních pomůcek, které jsou levnější a kvalitnější. Populární jsou například menstruační kalhotky. Počáteční investice je sice vyšší, ale při delším používání zjistíte, že jsou levnější, protože vydrží dlouho. Zároveň jsou ekologické, stačí je vyprat a můžete je použít znova. Jejich používání je velmi jednoduché, a kalhotky jsou vhodné pro menstruaci od prvního až do posledního dne jejího trvání. Díky šetrnosti jsou vhodné i pro slečny, které mají první menstruaci. Naše kalhotky jsou vyrobeny v České republice, a jsou vyrobeny z několika vrstev savého materiálu, který dokáže pohltit veškerou tekutinu a dokonce i pachy.

tampony a vložky

Menstruační kalhotky šijeme v několika barvách a střizích, protože i během menstruace se chtějí ženy cítit dobře. Jedny z kalhotek jsou menstruační kalhotky brazilky Myfemini, které jsou k nerozeznání od těch klasických. Mají totožný střih, jen jsou menstruační pomůckou, která vás ochrání na 100 %. Není potřeba nosit jakékoliv další pomůcky, protože jsou savé a vydrží i silnou menstruaci. Pokud potřebujete pomoct s výběrem počtu kusů a druhů kalhotek, obraťte se na nás, jsme tady pro vás a rádi vám poradíme. Naše kalhotky jsou levnější než ty zahraniční, a pravidelně míváme výprodeje, čímž ušetříte ještě víc peněz.

Dnes existuje celá řada menstruačních pomůcek, které pomáhají ženy chránit v tomto období před znečištěním prádla a oblečení. Mnoho žen upřednostňuje tampony nebo vložky, protože jsou snadno dostupné, a zdají se být levné. Pokud si koupíte balíček těchto pomůcek, většinou stojí v průměru 100 Kč, záleží samozřejmě na kvalitě. Jedno ale mají společné – jsou…