Ochutnejte whisky z České republiky

Ochutnejte whisky z České republiky

Máte rádi whisky?
Věděli jste, že jedna z nejlepších whisky pochází z České republiky? Whisky je destilát vyráběný z obilovin. Zraje v dubových sudech, a výsledkem je vynikající nápoj zlatavé barvy. Určitě si při slově whisky vybavíte světové výrobce, jejichž produkty najdete běžně v našich obchodech. U Lihovárka najdete právě i Hammer head whisky https://www.lihovarek.cz/znacka/hammer-head-whisky/
. Ta byla založena v Československu a vyrábí se od roku 1989. ochutnejte jedinečnou prémiovou whisky, která vás zaručeně zahřeje na jazyku a pohladí na duši.

sklenice whisky

Proč si ji vybrat?
Název této whisky pochází z její výroby. K výrobě whisky se používají obilniny, a ty se melou litinovým kladivem. Je to výjimečný alkohol, který v současné době najdete ve dvou variantách.

  • Hammer Head Whisky 23YO 40,7%
  • Hammer Head Whisky 25YO 40,7% 0,7l

Máte tedy na výběr z whisky, z nichž obě zrály dost dlouho na to, aby se z nich stal výjimečný kousek. Potěší samozřejmě i sběratele, protože jsou vyráběné jako limitované edice.
Vždy se vyplatí počkat si na novou várku whisky z této produkce, protože má nezaměnitelnou chuť. Otevřít tuto lahev si žádá speciální nebo slavnostní příležitost. Dopřejte si ji na oslavě a užijte si její barvu a vůni s těmi, které máte nejradši.

dubový sud

Lihovárek má v zásobě stovky lahví vynikajícího alkoholu. Vyberte si z velmi široké nabídky i alkohol, který se hodí na běžné pití. Najdete tu opravdu všechno, co obsahuje alkohol – rumy, whisky, gin, absinthe, likéry a mnoho dalšího. U nás najdete ty nejlepší alkoholové dárky, které potěší k jakékoliv příležitosti.
Velkým plusem http://kzps.cz/projekt/spolecnym-postupem-socialnich-partneru-k-priprave-odvetvi-na-zmeny-duchodoveho-systemu-etapa-ii/ jsou u nás limitované edice, které jen tak někde neseženete. Jde buď o designovou lahev nebo o zunkání obsah. Pokud budete shánět alkohol, Lihovárek by měl být vaše první volba – kvůli obrovskému výběru a příznivým cenám. Samozřejmostí je poradenství i miniatury, které se těší velké oblibě při přípravě dortů.

Máte rádi whisky? Věděli jste, že jedna z nejlepších whisky pochází z České republiky? Whisky je destilát vyráběný z obilovin. Zraje v dubových sudech, a výsledkem je vynikající nápoj zlatavé barvy. Určitě si při slově whisky vybavíte světové výrobce, jejichž produkty najdete běžně v našich obchodech. U Lihovárka najdete právě i Hammer head whisky https://www.lihovarek.cz/znacka/hammer-head-whisky/.…