Lepší zdraví

Lepší zdraví

Já patřím k těm lidem, kteří o své zdraví pečují opravdu hodně. Chci být zdravá a taky chci mít dlouhý život. A proto, bych tohoto dosáhla, tak konzumuji opravdu zdravou stravu. A taky jsem dbám na zdravé suroviny a taky na pohyb na čerstvém vzduchu. Znám taky několik lidí, kteří si vůbec neuvědomují, že když budou jíst jenom tučná a mastná a sladká jídla, tak jim to zdraví úplně svědčit nebude. Protože taky můj strýc, který momentálně leží v nemocnici, protože má vysoký cholesterol, tak mu není stále dobře. Musí jít na operaci, aby se mu zlepšil jeho zdravotní stav a musí jít taky na bypass.

Užívám vitamíny.

A kdybyste třeba viděli, kolik toho můj strýc opravdu sní a to naráz, tak byste asi koulely očima a říkali byste si, že to vůbec není možné. Jenomže mi věřte, že i obyčejný člověk dokáže toho sníst tolik, že by tomu člověk ani nevěřil. A to já jsem pravý opak. Tedy přiznám se, že i já dříve jsem toho jedla opravdu hodně, že nad tím zůstává rozum stát. A když se teď dívám zpětně, tak říkám, jak jsem tohle všechno mohla vůbec sníst, protože kdybych to dělala v dnešní době, tak by mi z toho bylo asi špatně. Já sama jsem si už zvykla jíst menší porce.

Jím už zdravě.

Sice jím vážně menší porce a vícekrát denně, ale myslím si, že mému zdraví to jenom prospívá. Konečně jsem taky shodila to velké břicho, takže se cítím taky lépe a více sexy. A to by jistě si přála nejedna žena, že ano! Taky bych chtěla všem doporučit, aby lidé opravdu nezapomínali konzumovat čerstvou zeleninu a také čerstvé ovoce, které je pro nás lidi opravdu velice důležité. A pokud i vy stále přemýšlíte, že chcete žít zdravěji, tak se nebojte začít. Vždy je lepší začít pozdě než nikdy. To je moje moto a myslím, že je více než pravdivé. A navíc taky všichni víme, že když je člověk zdravý, tak se taky lépe cítí a má větší chuť do života.

Já patřím k těm lidem, kteří o své zdraví pečují opravdu hodně. Chci být zdravá a taky chci mít dlouhý život. A proto, bych tohoto dosáhla, tak konzumuji opravdu zdravou stravu. A taky jsem dbám na zdravé suroviny a taky na pohyb na čerstvém vzduchu. Znám taky několik lidí, kteří si vůbec neuvědomují, že když budou jíst…