Hadice na napuštění bazénu

Hadice na napuštění bazénu

Každý rodinný dům, který má zahradu, tak má určitě i záhonky, na kterých si pěstujete ovoce a zeleninu. Tyto záhony musíte však během celého léta zalévat a dopřávat jim dostatek vody. Každý z nás ale ví, že nošení konve už je dávno pase a člověk si ulehčuje práci s hadicí. Tento způsob je mnohem rychlejší a efektivnější než se s vodou tahat. Ovšem pokud napouštíte bazén, tak je potřeba trošku větší hadice, která je na napouštění bazénu přímo vyrobená.

bazénové hadice

Bazénové hadice, jsou velice kvalitní a dokonale odolávají veškeré chemii, která se do bazénu dává. Hadice můžete pořídit v mnoha podobách, a to jako plochou vypouštěcí hadici, vypouštěcí hadici na kalnou vodu z pískové filtrace či solární bazénovou hadici. Vždy, než si hadici koupíte, tak se podívejte, na co je určená a zda je daná hadice ta pravá. Kvalitní bazénové hadice se dají využít k dalšímu příslušenství, které se k bazénu využívá. Řeč je převážně o bazénovém vysavači či solárním ohřevu. Také je dobré si zkontrolovat, zda máte doma všechny příslušné spojky a uzavírací kompaktní ventily. Samozřejmostí je, že hadice mají různé rozměry a bude jen na vás, jakou si vyberete.

bazénové hadice

V případě, že budete kupovat bazénovou hadici na solární ohřev, je dobré vybírat hadici černou. Ta dokonale drží teplotu vody v hadici a váže na sebe slunce. Tím se voda v hadici neustále ohřívá a do bazénu vám tak bude cirkulovat teplá voda. Nejdelší prodávané hadice jsou něco přes 50 m, a to o průměru 32 mm a 38 mm. Vždy, než nějakou hadici koupíte, si všechno dobře změřte, ať nekoupíte špatně a nemusíte hadici vyměňovat. Stojí to nejen čas, ale i zbytečné peníze.

V případě, že příští rok chcete napouštět bazén hadicí, se dobře zamyslete, jakou hadici vyberete. Bazénových hadic existuje velké množství a pokud máte velký bazén, určitě se vám bude hodit hadice o velkém průměru.

Každý rodinný dům, který má zahradu, tak má určitě i záhonky, na kterých si pěstujete ovoce a zeleninu. Tyto záhony musíte však během celého léta zalévat a dopřávat jim dostatek vody. Každý z nás ale ví, že nošení konve už je dávno pase a člověk si ulehčuje práci s hadicí. Tento způsob je mnohem rychlejší…