Potřebujete peníze? Vyzkoušejte výhodnou americkou hypotéku!

Nezařazené

Potřebujete peníze? Vyzkoušejte výhodnou americkou hypotéku!

V čem spočívá rozdíl americké hypotéky oproti běžnému hypotečnímu úvěru? Americká hypotéka není účelová. To znamená, že narozdíl od běžné hypotéky nemusíte udávat, k jakému účelu peníze využijete. Nemusíte si ji tedy brát na nákup nemovitosti nebo rekonstrukci. Můžete z ní financovat například automobil, dovolenou či cokoliv jiného. Můžete ji samozřejmě použít i na věci, na které obvykle používáte běžnou hypotéku.

Jediné, co by mohlo být překážkou, pokud by bylo bance jasné, že peníze budou směřovat do podnikání. V takovém případě by byla vaše žádost nejspíš zamítnutá.

hypotéka

Výhodou americké hypotéky je, že má oproti spotřebitelskému úvěru nižší úrokovou sazbu. Na druhou stranu má vyšší úrok proti běžné hypotéce. Další výhodou je rychlejší vyřízení a tím pádem rychleji obdržíte peníze než při běžné hypotéce. Pro někoho, kdo na peníze spěchá, to může být tedy skvělá alternativa. Nemovitost zatíženou americkou hypotékou můžete prodat, počítejte však se sankcí, většinou 1 %. Na druhou stranu některé banky vám umožní předčasně splatit tuto hypotéku, a to bez sankčních poplatků.

Jsou tu samozřejmě i nevýhody. Za hypotéku ručíte nemovitostí, takže pokud ji nezvládnete splácet, o nemovitost přijdete. Některé banky mají své limity u této hypotéky, takže bez ohledu na to, jakou má vaše zastavená nemovitost hodnotu, nemusí se stát, že dostanete celou svou požadovanou částku. Bohužel, u americké hypotéky nemůžete využít daňových úlev, jako je tomu u běžného hypotečního úvěru.

peníze

Bojíte se, že vám banka zamítne hypotéku kvůli nedostatečnému příjmu? Nebo nemáte možnost všechny své příjmy oficiálně doložit? Pak by mohla být tou pravou volbou pro vás americká hypotéka bez doložení příjmu. Nebankovní společnosti bývají ke svým žadatelům často shovívavější, než banky, takže máte větší šanci na úspěch.

V čem spočívá rozdíl americké hypotéky oproti běžnému hypotečnímu úvěru? Americká hypotéka není účelová. To znamená, že narozdíl od běžné hypotéky nemusíte udávat, k jakému účelu peníze využijete. Nemusíte si ji tedy brát na nákup nemovitosti nebo rekonstrukci. Můžete z ní financovat například automobil, dovolenou či cokoliv jiného. Můžete ji samozřejmě použít i na věci,…