Jaké máte možnosti se stahováním videa ze sociálních sítí

Nezařazené

Jaké máte možnosti se stahováním videa ze sociálních sítí

Že si video můžete stáhnout Stahuj videa z různých zdrojů sociálních sítí, je mnoha lidem docela dobře známo. Mít uložené videoklipy nebo instruktážní snímky se vyplatí už jen z toho důvodu, že je máte u sebe na počítači, a že s nimi lze disponovat i v offline režimu.

Vezměte si video s sebou na dovolenou

Někteří lidé nemají zájem trávit volné chvíle s cizími lidmi v přeplněném hotelu. Raději se uskromní a vyberou si pobyt v osamělém stavení na břehu řeky, anebo někde v horách, ve vyšších nadmořských výškách. V takových objektech nemusí být k dispozici připojení k Internetu, a pokud nemáte zrovna aktivovaná (a velmi drahá) mobilní data, v zásadě se na celý Internet můžete „vykašlat“ a trávit týden zcela mimo digitalizovanou společnost.

stahování videa

Budete mít s sebou pouze notebook a s tím si vystačíte v offline režimu pro přehrávání stažených filmů anebo videoklipů v průběhu dlouhých letních večerů.

Video se může z původního zdroje vytratit

Dalším důvodem, proč si video stáhnout, je nebezpečí, že se z původního zdroje vytratí. Kdokoli je vlastníkem videa, může se kdykoli rozhodnout, že jej jednoduše smaže. Takže například byste rádi na horách vařili v kuchyňce podle oblíbeného receptu fazolový guláš, přijedete na dovolenou, a pokud nemáte video stažené a jeho majitel jej mezitím smazal, máte prostě smůlu.

notebook a video

Stáhněte si instruktážní videa

Stahovače videí můžete využít i pro ukládání materiálu, který upotřebíte pro nejrůznější technické účely. Například si vyhledáte instrukce, jak vyměnit olej v autě, jak pracovat na hrnčířském kruhu, jak pokládat tekuté tapety, jak si poradit se sádrokartonem, jak obsluhovat šicí stroj atp. Instruktážní videa mají velký význam pro každého, kdo se s tamní problematikou seznamuje poprvé, ale můžete je upotřebit i ve chvíli, kdy se na něco již známého nemůžete rozpomenout.

Že si video můžete stáhnout Stahuj videa z různých zdrojů sociálních sítí, je mnoha lidem docela dobře známo. Mít uložené videoklipy nebo instruktážní snímky se vyplatí už jen z toho důvodu, že je máte u sebe na počítači, a že s nimi lze disponovat i v offline režimu. Vezměte si video s sebou na dovolenou…