KAVKA nebo Kafka?

Nezařazené

KAVKA nebo Kafka?


Tato dvě slova od sebe, pokud je pouze slyšíme, nemůžeme rozeznat. Při jejich zaslechnutí, navíc jde-li o souvislost s knihami, převážnou většinu z nás napadne, že se jedná o známého spisovatele, který napsal tituly jako Proměna či Zámek, kromě řady dalších. My bychom Vám však pod tímto názvem, který se ovšem píše s V uprostřed, rádi představili zcela mimořádné knihkupectví, které se nachází centru Prahy v nádherném funkcionalistickém domě v Krocínově ulici, který svou jedinečnou atmosférou dotváří unikátní prostředí pro nádherné publikace. Kromě kamenné prodejny KAVKA nabízí i možnost nakupovat přes e-shop s možností následného osobního vyzvednutí.

To, co jinde nemají

Je bohužel smutným faktem, že ty nejkrásnější a umělecky nejhodnotnější publikace nejsou tak dobrým kasovním trhákem pro prodejny, proto se mnohdy ani do běžné distribuce nedostanou. Výběr titulů o umění, který by uspokojil zvídavé laiky i náročné profesionály, se proto na jednom místě jen stěží najde. Pokud však zabloudíte k nám, do Krocínovy ulice, vězte, že pokud hledáte vskutku krásná a mimořádná díla, neodejdete s prázdnou.

Tato dvě slova od sebe, pokud je pouze slyšíme, nemůžeme rozeznat. Při jejich zaslechnutí, navíc jde-li o souvislost s knihami, převážnou většinu z nás napadne, že se jedná o známého spisovatele, který napsal tituly jako Proměna či Zámek, kromě řady dalších. My bychom Vám však pod tímto názvem, který se ovšem píše s V uprostřed,…