Hubnutí nemusí být problém

Nezařazené

Hubnutí nemusí být problém

Pokud chce někdo zhubnout, nejednou navzdory sebevětší touze otálí se začátkem tohoto procesu. Protože dobře ví, co bud následovat, jakmile se do toho pustí. Napřed sice bude plný nadějí a víry v sebe sama, jenže pak se začne ozývat hlad a od té chvíle už to nebude ani trochu příjemné.
Znáte to. Nejdřív člověku kručí v břiše, což nemusí mít nezbytně v oblibě okolí dotyčného, a pak už začnou protestovat nedostatečně naplněné vnitřnosti, což je krajně nepříjemné i pro něho samotného. Co si budeme povídat, určitě to znáte i vy. I vy jste určitě aspoň někdy a nakrátko zažili takový stav.
hubený svalovec

A pokud má hubnout někdo tak jaksi více při těle, má to daleko horší v tom, že nejde jen o krátkodobou záležitost. Někdo takový musí držet dietu podle potřeby někdy i dlouhé týdny, ne-li dokonce měsíce. A po celou dobu si musí odpírat nejen množství jídla, na které byl doposud zvyklý, ale nejednou i to, co mu chutná nejvíce. Zejména pokud je v tom přehršel cukru, tuku nebo v nejhorším případě obojího.
Je to prostě strašná představa. A pokud mám někoho, kdo to má před sebou, něčím utěšit, pak tak mohu učinit leda tím, že mu sdělím to, co možná neví. A sice že už existuje i přípravek zvaný Slimex, který je pro někoho takového přímo darem seslaným z nebes. Protože v tomto případě nejde o žádný podvod, jak je tomu pravidlem u toho, co je v reklamách vychvalováno jako učiněný zázrak, ale o přípravek, který potlačuje chuť k jídlu a tím usnadňuje omezování příjmu potravin, což je jedním z nezbytných předpokladů pro to, aby člověk zhubnul.
štíhlý sportovec

A je to nesporně užitečný pomocník. Protože si jistě dokážete představit, jaké to je nejíst a nemít hlad, necítit nutkání cpát do sebe hory jídla a tak hubnout bez zbytečného utrpení. A to ne mávnutím kouzelného proutku, ale pouhým použitím pomalu zázraku nesoucího výše zmíněný název.
Který pomůže přinejmenším těm, kdo by to jinak vzdali kvůli slabé vůli.

Pokud chce někdo zhubnout, nejednou navzdory sebevětší touze otálí se začátkem tohoto procesu. Protože dobře ví, co bud následovat, jakmile se do toho pustí. Napřed sice bude plný nadějí a víry v sebe sama, jenže pak se začne ozývat hlad a od té chvíle už to nebude ani trochu příjemné. Znáte to. Nejdřív člověku kručí…