Pokud chce někdo zhubnout, nejednou navzdory sebevětší touze otálí se začátkem tohoto procesu. Protože dobře ví, co bud následovat, jakmile se do toho pustí. Napřed sice bude plný nadějí a víry v sebe sama, jenže pak se začne ozývat hlad a od té chvíle už to nebude ani trochu příjemné.
Znáte to. Nejdřív člověku kručí v břiše, což nemusí mít nezbytně v oblibě okolí dotyčného, a pak už začnou protestovat nedostatečně naplněné vnitřnosti, což je krajně nepříjemné i pro něho samotného. Co si budeme povídat, určitě to znáte i vy. I vy jste určitě aspoň někdy a nakrátko zažili takový stav.
hubený svalovec

A pokud má hubnout někdo tak jaksi více při těle, má to daleko horší v tom, že nejde jen o krátkodobou záležitost. Někdo takový musí držet dietu podle potřeby někdy i dlouhé týdny, ne-li dokonce měsíce. A po celou dobu si musí odpírat nejen množství jídla, na které byl doposud zvyklý, ale nejednou i to, co mu chutná nejvíce. Zejména pokud je v tom přehršel cukru, tuku nebo v nejhorším případě obojího.
Je to prostě strašná představa. A pokud mám někoho, kdo to má před sebou, něčím utěšit, pak tak mohu učinit leda tím, že mu sdělím to, co možná neví. A sice že už existuje i přípravek zvaný Slimex, který je pro někoho takového přímo darem seslaným z nebes. Protože v tomto případě nejde o žádný podvod, jak je tomu pravidlem u toho, co je v reklamách vychvalováno jako učiněný zázrak, ale o přípravek, který potlačuje chuť k jídlu a tím usnadňuje omezování příjmu potravin, což je jedním z nezbytných předpokladů pro to, aby člověk zhubnul.
štíhlý sportovec

A je to nesporně užitečný pomocník. Protože si jistě dokážete představit, jaké to je nejíst a nemít hlad, necítit nutkání cpát do sebe hory jídla a tak hubnout bez zbytečného utrpení. A to ne mávnutím kouzelného proutku, ale pouhým použitím pomalu zázraku nesoucího výše zmíněný název.
Který pomůže přinejmenším těm, kdo by to jinak vzdali kvůli slabé vůli.