Péče o zahradu

Péče o zahradu


Mít krásnou velkou zahradou, tak to je fajn touha asi úplně každého. Proto jsem si řekla, že abych také mohla mít zahradu, tak také v první řadě se člověk o hradu musí dobře starat. Já bych se o svou zahradu také dobře starala. Mě by péče o zahradu také bavila, proto jsem si řekla, že je nejlepší, když lidé si také pořídí zahradu s vědomím, že se o zahradu budou starat. A to hlavně na jaře a v létě a na podzim. Protože když nebudete při teplém počasí trávu pravidelně stříhat, tak potom vám tam můžou vznikat plísně anebo tráva může podrůstat mechem.

Krásná zeleň vždycky uklidní.

To je potom opravdu tráva zničená, protože postupem let potom tráva vymizí a budete mít místo trávníku všude mech. Jak tohle vím? Protože takhle to bylo u nás na chatě. A musím říct, že jsem z toho byla opravdu hodně nešťastná, protože jsem nevěděla, jak se potom mechu u nás na zahradě zbavit. Tak jsem si řekla, že tohle všechno spravím a budu se o zahradu už lépe starat. V létě sekáme trávu každý třetí den a řeknu vám, že je to jenom tak tak. Možná, i kdyby obden bychom sekali trávu, tak by se nic nestalo a bylo by to skvělé. A také ke krásné zahradě patří samozřejmě pěkný dům anebo malý domeček anebo chata.

Mám ráda krásnou zahradu.

My právě bydlíme v bytě, ale právě když máme chatu, tak tam máme takovou menší chatu. Něco jako malý domeček. A k tomu opravdu velikou zahradu. Máme tam několik záhonků. Máme tam dvě jabloně, jednu hrušni a také třešni. Letos jsem tam ještě dávala švestky. A keře angreštu. A už se na to těším. S mými dětmi jsme také sázeli brambory. Myslím si, že když se budete o dům anebo o chatu a zahradu starat, tak potom vaše zahrada vám se to poděkuje a dá vám určitě skvělé ovoce anebo zeleninu. A také na zahradě se dá vážně skvěle relaxovat. Myslím si, že každý na zahradě relaxuje, když ji má. Dnešní doba je opravdu rychlá a je to znát, když lidé si pořídí zahradu, kde by odpočívali a relaxovali. Relax od starostí. 

Mít krásnou velkou zahradou, tak to je fajn touha asi úplně každého. Proto jsem si řekla, že abych také mohla mít zahradu, tak také v první řadě se člověk o hradu musí dobře starat. Já bych se o svou zahradu také dobře starala. Mě by péče o zahradu také bavila, proto jsem si řekla, že je nejlepší, když…