Všichni víme, jaký problém momentálně na světě probíhá. Probíhá válka a díky tomu se zvedly ceny prakticky naprosto u všeho. Nic z toho ale neovlivníme, to je jasné. My jako lidé nic nezmůžeme a nemáme prakticky žádné slovo, co se týče těchto věcí. O tomto rozhodují lidé nad námi a nyní je to tak, že se bude vše zdražovat. To je bohužel krutá realita. Toto je důkaz toho, že stačí válka mezi dvěma zeměmi a trpíme všichni, všude nastanou těžké časy a lidé nebudou vědět, do čeho peníze dát první, protože nebude dostatek financí ani na to, abychom si ve svém vlastním domě zatopili.

topení

Spekuluje se o tom, že ve školách se nebude topit, protože nejsou peníze, a že bude distanční výuka. Spekuluje se také o tom, že budeme doma muset nosit dva svetry a podobně, protože na plyn budou mít peníze jen ti nejbohatší. To je naprosto jasné. Ti, kteří doteď tak tak zvládali přežít s výplatou to dost možná nedají a nebo se budou muset hold začít omezovat, což je víc než reálné. Přijdou těžké chvíle naprosto pro všechny, i pro ty bohaté a nejbohatší. Všechny ceny se navýší, a to už se momentálně také děje. Když jdete do obchodu, všechno se vám zdá drahé. Není to jen pocit, ale je to realita. Všechno je drahé. O svetrech a podobně se spekuluje a lidem to přijde vtipné. Jak to tedy doopravdy bude? Budeme muset nosit dva svetry?

chytrý domov

Je to celkem nemožné říct přesně jak se bude tento stav a problém vyvíjet dál, ale je to víc než pravděpodobné. Zima ještě nepřišla, ale pomalu přichází a bude to nejvíc krušná zima ze všech let, které tu na tom světě jsme. Výhodu budou mít lidé, kteří mají dům zkonstruovaný tak, aby co nejvíce ušetřili. Například lidé, kteří mají topení v podlaze Kanalizace-instalateri, protože takhle hodně za plyn ušetří. Také lidé, kteří mají průduchy. Dá se hodně ušetřit jen na tomto, i když se to nezdá. Ti, kteří to nemají, budou hold muset šetřit nebo se omezit.